Standart kurye hizmeti, İstanbul'da bir adresten başka bir adrese kısa sürede teslim edilmesi gereken gönderinizin taşınmasını semtlere göre Normal Kurye hizmetinde 120-200 dakika arasında istenilen semtteki adresten alınarak başka bir adrese teslim edilen hizmet türüdür.
 
Motorlu Kuryelerimiz günün her saati İstanbul'un tüm semtlerinde özel takip sistemimiz vasıtasıyla yüzlerce firmanın ve kişilerin isteği doğrultusunda motorlu kurye taşımacılığı hizmeti vermektedir.
 
Bulunduğunuz adres ya da iletmek istediğiniz gönderinin nerede olduğu önemli değildir.
 
Bizi aramanız yeterli. İstediğiniz adrese konum olarak en yakın motorlu kuryemiz yönlendirilip normal kurye gönderiniz alınır ve teslim edilir.
 
Kurye siparişlerinize ait teslimat bilgisi eş zamanlı olarak tarafınıza mail olarak gönderilmektedir. Talep edilmesi halinde teslimat bilgisi cep telefonunuza sms olarak da gönderilebilmektedir.
 
 
 
Kurye Gönderisinde Dikkat Edilmesi Gereken Önemli Hususlar !
 
Kuryenin gönderinizi teslim alımı esnasında bekletilmesi teslimat süresini geciktirebilmektedir. Bu sebeple gönderi hazır haldeyken kurye talebinde bulunulmalıdır.
Gönderinin uygun zarf ya da ağzı kapatılarak poşetlenmesi ve üzerine gideceği adres, teslim alacak kişi ve telefon bilgilerinin yazılı olmasına dikkat edilmedir. Yetersiz teslimat bilgisi yazılması gönderinin teslim edilememesine ve ilave ücretlendirmeye sebep olabilir.
Yağmurlu havalarda gönderilerin poşetlenerek kuryeye teslim edilmesi gerekmektedir.
Ek ücretlendirmeler için fiyatlar sayfamızdan ve müşteri hizmetlerimizden bilgi edininiz.

Sıkça
Sorulan Sorular

Gelişmelerden

ilk siz haberdar olun