Hakkımızda

YÖN KURYE , Türkiye'nin en köklü moto kurye firmalarından olarak uygun ve ek ücret bedeli uygulamadan araçlı veya moto kurye hizmetleri sorunsuz sunuyoruz. Profesyonel çalışan kadromuz ve son model kurye araçlarımız ile kusursuz ve kesintisiz bir şekilde hizmet veriyoruz. Sektördeki tecrübemiz ve geniş ödeme seçeneklerimiz ile en çok tercih edilen firmalar arasındayız. Kurumsal bakış açısı ile sürekli yenileniyor ve sürekli hizmet alanlarımızı geliştiriyoruz.
 
Kaliteli hizmet anlayışımız ve dinamik personelimiz ile tüm beklentilere kusursuz bir şekilde cevap veriyoruz . Hizmet deneyimlerimiz ile firmalara ve bireylere son derece avantajlı,ekonomik bir biçimde kurye hizmetleri sunuyoruz. 
 
Firmamızın Özellikleri
Sektörünün en kaliteli vip kurye firması olarak kuruluş yılımızdan buyana müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmet anlayışına sahibiz. Uzman ekibimiz sayesinde haftanın 7gün 24 saat tüm günü sorunsuz ve en hızlı bir şekilde kurye hizmetleri gerçekleştiriyoruz. Tüm kurye hizmetlerimizde ödemelerimizi nakit ve tüm kredi kartları üzerinden tahsil ediyoruz. Tüm kurye hizmetlerimizde ek ücret talep etmeden ve en iyi fiyat tarifesi veriyoruz.
 
Tüm kurye hizmetlerimizi garanti kapsamında gerçekleştiriyoruz. Tüm kurye hizmetlerimizde hızlı teslimat güvencesi sunuyoruz. Geniş hizmet alanımız ile firmamızı ayrıcalıklı kılıyor.
 
İş bitirici kadromuz ile avantajlı bir şekilde kurye hizmeti alabilir ve hızlı bir biçimde gönderilerinizi teslim alabilirsiniz. Web sitemizden online kurye çağır hizmeti talep edebilir ve kurye hizmetlerimiz hakkında merak ettiğiniz ayrıntılar hakkında bilgi alabilirsiniz.

 

Gelişmelerden

ilk siz haberdar olun